Cariere la Rebels Grup

Angajăm sudor Nou

Cerinte

  • Studii medii finalizate
  • Carnet de conducere cat B
  • Persoană buna cunoscatoare de sine, orientata in a acorda servicii oamenilor, organizată, meticuloasă, responsabilă, peste 25 ani

Avantaje

  • Calificare in meseria de sudor
  • Persoana cu capacitate de lucru in echipa ,preocupata de a-si dezvolta activitatile profesionale cerute.
  • Persoana buna cunoscatoare de sine, deschisa capabila in a-si orienta toate activitatile zilnice catre oamenii cu care interactioneaza in firma
  • Abilitati de comunicare,spirit de initiativa, viteza de reactie, stapanire de sine si capacitate de a rezolva problemele .

Responsabilitati

  • Capacitate de a utiliza in lucru toate procedeele de sudare: MMA, MIG-MAG, TIG pentru reparatii piese prin sudare
  • Participa la operatiuni de prezentare echipamente de sudare la clientii firmei REBELS
  • Participa la cursuri instruire -folosire echipamente de sudare organizate de Furnizori
  • Participa la activitati de curatenie-organizare a locului de munca
  • Respectarea programului de munca

Se ofera

  • Program de pregatire continua, teoretica si practica
  • Posibilitatea de a lucra intr-o echipa , intr-un mediu de lucru atractiv
  • Posibilitate de dezvoltare profesionala continua
  • Salariu atractiv

Cautam sa avem printre noi colegi electronisti!

Post in departamentul de service -> reparatii aparate de sudura

Cerinte

  • sa cunosti limba Engleza
  • bineinteles cunostiinte in electronica
  • progam de lucru full time de 8 ore /zi

Avantaje

  • persoana cunoscatoare - operare pe calculator capacitate de lucru in echipa
  • persoana preocupata de a-si dezvolta activitatile profesionale cerute
  • persoana buna cunoscatoare de sine, deschisa capabila in a-si orienta toate activitatile zilnice catre oamenii cu care interactioneaza in firma
  • abilitati de comunicare
  • capacitate de lucru in echipa

  • reparatia echipamentelor de sudare -debitare
  • participarea la montajul echipamentelor de debitare cu CNC ( 1/2 ori pe an)
  • deplasarea la clientii firmei atunci cand acestia cer interventia service-ului

Se ofera

  • program de pregatire periodica la furnizorii de echipamente de sudare si debitare ai firmei
  • posibilitatea de a lucra intr-o echipa
  • posibilitate de dezvoltare profesionala continua
  • salariu atractiv

Dacă sunteți interesați de vreunul din posturile disponibile vă rugăm să ne contactați folosind formularul de mai jos

Va rugam sa ne spuneti numele Dvs.
Va rugam sa introduceti adresa de email
Invalid Input
Formate suportate: doc, docx, pdf mai mici de 1000KB
Introduceti mesajul